4. dubna 2015

4. dubna 2015 v 7:00 | Evulina |  Catching Fire 30 Day Challenge

Ahoj všichni. Dnes Vás chci jen trochu updatovat ohledně Catching Fire Challenge. Jak na tom jsem a jak hodlám pokračovat.

Takže mám za sebou 6 dní. Z toho první 4 dny cvičení, 5. den byl rest day a včera 6. den. Musím říct, že mě zatím tahle challenge strašně moc baví. Za prvé protože je cvičení krátké, takže během chvilky je to za Vámi. A za druhé protože je efektivní a celkem náročné a já mám ráda takové výzvy.

Střídají se dvě cvičitelky. Jedna se jmenuje Lisa a druhá teď nevím :D . Ale jedna dělá 10 sekundové pauzy mezi cviky a ta druhá dělá ty pauzy ve formě planku nebo high knees a podobně, což musím říct je fakt makačka.

Myslím, že challenge je super, ale bohužel já se musím přiznat, že jsem polevila v jídle. Přesně od chvíle, co jsem s touhle challengí začala to šlo se mnou a mým jídelníčkem z kopce. Jedla jsem nepravidelně, málo jsem pila, jedla jsem nezdravě :( . S blížícími se Velikonocemi to vidím celkem černě :D Asi jako to nebe poslední dobou.

Ne, opravdu se odteď pokusím dodržovat zdravý jídelníček a snad budu i přidávat více zdravých receptů pro inspiraci. Jelikož jsem se včera poprvé po těch 6 dnech přeměřila a zvážila a dopadlo to celkem nevalně (kvůli tomu, jak špatně jím) - tak mě to opravdu přesvědčilo, že jídelníček je 70% úspěchu.

Dnes mě čeká Day 7. Pokud jste někdo tuhle challenge dělal nebo právě děláte, tak určitě napište jaké jste měli výsledky nebo jakýkoli Váš názor. Budu za něj moc ráda.
Krásnou sobotu všem !

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama