Srpen 2015

SKINNERS

11. srpna 2015 v 9:55 | Evulina |  LIFESTYLE

Jelikož jsme momentálně s přítelem propadli letnímu bruslení, díky nově vybudované trase téměř "za barákem", tak mě zaujala a nadchla jedna novinka. Projekt Skinners.
Ptáte se o co jde? Hned Vám to povím. BOTY DO KAPSY !!!
Můžete je využít při jakékoli příležitosti Vás napadne. Ať už při dlouhých cestách, cvičení v posilovně i právě při již zmiňovaném bruslení, kdy automaticky vzniká problém "Kam s botama? :-O"- tyhle prostě jednoduše strčíte do kapsy a můžete jet s větrem o závod.
Skinners mají spousty dalších výhod. Například, že si v nich můžeme užít "chůzi na boso", která je velice příjemná a doporučuje se při boji s plochou nohou, a zároveň se nemusíme bát poranění. Skinners boty mají totiž dvojitou podrážku a jejich úplet je navržen tak, aby odolaly otěrům i prořezům.
Navíc jsou ekologické, kombinují přírodní a syntetická vlákna, díky čemuž jsou funkční (odvádějí vlhkost) a zároveň odolné.

Již nyní má tento projekt rozsáhlou skupinu fanoušků. Pokud i Vás zaujal a chcete ho podpořit či se jen dozvědět víc, například v jakých variantách je prozatím k dostání, klikněte na tento odkaz https://www.hithit.com/cs/project/1589/skinners-botky-do-kapsy
Nebo se podívejte na facebookovou stránku https://www.facebook.com/skinnersfootwear

Přeji krásný den všem :-)