LIFESTYLE

SKINNERS

11. srpna 2015 v 9:55 | Evulina

Jelikož jsme momentálně s přítelem propadli letnímu bruslení, díky nově vybudované trase téměř "za barákem", tak mě zaujala a nadchla jedna novinka. Projekt Skinners.
Ptáte se o co jde? Hned Vám to povím. BOTY DO KAPSY !!!
Můžete je využít při jakékoli příležitosti Vás napadne. Ať už při dlouhých cestách, cvičení v posilovně i právě při již zmiňovaném bruslení, kdy automaticky vzniká problém "Kam s botama? :-O"- tyhle prostě jednoduše strčíte do kapsy a můžete jet s větrem o závod.
Skinners mají spousty dalších výhod. Například, že si v nich můžeme užít "chůzi na boso", která je velice příjemná a doporučuje se při boji s plochou nohou, a zároveň se nemusíme bát poranění. Skinners boty mají totiž dvojitou podrážku a jejich úplet je navržen tak, aby odolaly otěrům i prořezům.
Navíc jsou ekologické, kombinují přírodní a syntetická vlákna, díky čemuž jsou funkční (odvádějí vlhkost) a zároveň odolné.

Již nyní má tento projekt rozsáhlou skupinu fanoušků. Pokud i Vás zaujal a chcete ho podpořit či se jen dozvědět víc, například v jakých variantách je prozatím k dostání, klikněte na tento odkaz https://www.hithit.com/cs/project/1589/skinners-botky-do-kapsy
Nebo se podívejte na facebookovou stránku https://www.facebook.com/skinnersfootwear

Přeji krásný den všem :-)

BANANA CHOCOLATE OATMEAL

17. května 2015 v 7:00 | Evulina
Moje ovesná a já. Tenhle milostný příběh by fakt stál za to. Je tomu už několik let, co jsme se poznaly a stále mě něčím překvapuje..
Ehm... :D no nic. Prostě má oblíbená snídaně, tentokrát v přítomnosti banánu, hořké čokolády a mandlí.


ZAZA BOTTLES

12. května 2015 v 9:13 | Evulina
Včera jsem narazila na tyhle úžasné ZAZA bottles. Lahve, které si můžete nadesignovat podle sebe. Můžete do nich dát samozřejmě vodu ale i čaj nebo kávu. Díky tomu, že mají kromě normálního hrdla i širší hrdlo, do nich můžete dát různé ovoce či okurku :) Propagují hlavně pití vody z kohoutku. I lahve samotné jsou z bioplastu tedy jsou ekologické a šetrné k přírodě.
Kampaň pro ZAZA bottles startuje 20.5.2015 na kickstarteru, kde si Vy sami můžete lahev předkoupit a podpořit tak projekt.


Také si můžete prohlédnout či sledovat ZAZA bottles na instagramu. Přidávají krásné stylové fotky.

Osobně jsem se do té lahve zbláznila a hrozně ji CHCI !!! :D

foto z instagramu ZAZA bottles!! ↓↓↓↓↓↓↓↓
O ZAZA bottles jsem se dozvěděla díky holkám z ACUPOFSTYLE,
hlavně díky Nikče, která o nich dělala video. Také se více dozvíte v nejbližší době u holek na blogu, takže je určitě sledujte :) a mějte se krásně.

The sweet tooth / Mlsný jazýček

30. dubna 2015 v 7:00 | Evulina
source: tumblr, pinterest, google

Na začátku bych chtěla upozornit, že nejsem žádný odborník, ale zdravý životní styl je něco, co mě zajímá a baví a tak jsem udělala menší průzkum. Doufám, že tyto tipy někomu pomohou nebo třeba inspirují ke změně.

Myslím, že každého z nás už někdy přepadla chuť na sladké. Taková ta, které prostě nelze odolat a člověk nakonec skončí s celou tabulkou čokolády v břiše. A pak mají výčitky pré. Ale co takovou chuť může způsobovat? Jak se tomu vyhnout? Nebo čím sladkosti nahradit? To se dozvíte v dnešním článku.


Začneme tím, kdy nás může chuť na sladké přepadnout a co je její příčinou.
Například pokud si nastolíme přísnou dietu a odepřeme svému tělu veškerý cukr. Tělo to nějakou dobu vydrží, ale potom se zlomí a snaží se to vyrovnat právě tou celou tabulkou čokolády. To samé se může stát, když někdo například celý den nic nejí a potom naprosto vyčerpán doma vybílí ledničku. Takové návyky způsobují kolísání hladiny cukru v krvi a v tom je právě ten zakopaný pes.

Dalšími příčinami jsou nepravidelnost v jídle, fyzické či psychické vyčerpání, stres, nedostatek spánku a konzumace potravin s vysokým glykemickým indexem. Ten v podstatě udává, jak rychle se cukr uvolňuje člověku do krve a mění se na energii. V podstatě na jak dlouho Vám vydrží energie z dané potraviny. U koblih, bílého pečiva, smaženého jídla je glykemický index velmi vysoký a po chvíli máme zase hlad či chutě.

Častou příčinou je také prostý návyk. Kdy jsme prostě naučeni si ke kávě dát dezert nebo si k televizi vzít nějakou dobrotu. U některých lidí se sladké může stát i závislostí (jako u alkoholu), stále potřebují víc a víc, sladší a sladší, což může vést až k obezitě. Ale nebojte, stejně tak se naším zvykem postupem času může stát i zdravý životní styl.
source: tumblr, pinterest, google

A jak s tím vším bojovat?
Za prvé bychom měli jíst pravidelně, v intervalech 2-4 hodin, podle vydatnosti jídla. Dále mít po ruce něco, čím chutě v podstatě ošálíme. Sem patří hlavně ovoce, zelenina, ořechy, čokoláda s vysokým % kakaa, fresh džus nebo musli tyčinka. Ovoce se doporučuje spíše dopoledne a zeleninka na odpoledne.

Také hodně pomáhá dát si sladkou snídani. Pak Vás v průběhu dne či ke konci už velké chutě většinou nechají na pokoji. Nejlepší je asi nějaká kaše s ovocem, ať už ovesná, kroupová, jáhlová (to už je na Vás) přelitá třeba sirupem. Existuje spousta zdravějších variant bílého cukru, ať už cukr třtinový, ale lépe med, javorový sirup, sirup z agáve nebo stévie. Stévie je několikanásobně sladší než cukr, ale má nulovou energetickou hodnotu a můžete si ji i sami vypěstovat doma na okně či koupit v prášku a vydrží Vám na hoodně dlouho.

Super je zahnat chutě nějakou aktivitou. Často chceme čokoládu jen proto, že nás na chvíli udělá šťastnějšími, ale zkuste místo do špajzu, jít na procházku nebo na zahrádku nebo jít dělat cokoli aktivního. Sport je v tomto super, jelikož se při něm vyplavují endorfiny-hormony štěstí. A navíc si pak rozmyslíme, jestli za to ta tabulka čokolády fakt stojí.

Prostě si to nekupujte. Tak zní další rada. Když to doma nebudete mít, tak si to těžko budete moct dát ;)
Dejte si žvýkačku (bez cukru) po jídle nebo si ihned po večeři jděte vyčistit zuby. To mě osobně hodně pomáhá večer nemlsat.
Voda. Dodržujte pitný režim. Kolikrát se za chutěmi skrývá jen velká žízeň. Ale vyhněte se slazeným bublinkovým nápojům. Nejlepší variantou je voda a neslazené čaje.
Nedávejte si nereálné cíle jako například "Od teď nebudu jíst vůbec sladké", výsledek bude akorát to, že to stejně nevydržíte a příště už si budete myslet, že bojovat s chutí prostě nedokážete. Ale opak je pravdou. Pro začátek si třeba řekněte, že si bílý cukr (v podobě koblihy, čokoládové sušenky nebo čehokoliv jiného) dopřejete 1x týdně. To už se dodržet dá.
Spánek je důležitým faktorem ve Vašem boji celkově. Snižuje stres, pomáhá pleti a také snižuje chuť na sladké.
Někdy jsou chutě zapříčiněny nízkou hladinou hořčíku. V tom případě sáhněte po zelenině, ovoci, ořeších, či nějakém doplňku stravy.
source: tumblr, pinterest, google

Chutě jsou vlastně takovým kolotočem. Špatně se vyspíme -> přijde stres -> dáme si pár koblih -> zvýší se nám hladina cukru v krvi -> to vyvolá následný velký pokles hladiny cukru -> a znovu další chuť na sladké -> a už je na světě další stres.
Navíc o přebytek cukru se stará inzulín, který ho v podstatě vyplavuje a přeměňuje do formy tuků, které se ukládají především na břiše. Odtud možná název muffin top :D
A aby se nám cukr do krve vyplavoval postupně a v klidu a naše hladina byla v rovnováze, musíme konzumovat potraviny s nízkým glykemickým indexem, jako jsou právě ovoce, zelenina, brambory, rýže, celozrné obiloviny nebo těstoviny (s mírou).

Doufám, že to bylo trochu srozumitelné a že teď možná víte trochu více o tom, co se ve Vašem těle děje. Snad Vám něco v tomto článku pomohlo a inspirovalo Vás.

TIP FOR BREAKFAST

26. dubna 2015 v 13:34 | Evulina
Nejprve se chci omluvit za téměř týdenní neaktivitu na blogu. Ikdyž to není až tak hrozné, stejně mě to mrzí a drásá svědomí. Bohužel se toho teď nahrnulo hodně do školy, zápočty, nadcházející zkouškové atd. Doufám, že to budu stíhat lépe, ale raději nic neslibuju, protože zkouškové je za dveřmi.

Dnes mám pro Vás tip na snídani. Jsem posedlá ovesnou kaší, můžu ji mít na všechny způsoby. Je jednoduchá, ale vydatná a zasytí na dlouhou dobu. A já si ji dnes udělala přímo až do postele.

RECEPT:
ovesné vločky (odhadem, cca hrst) dáme do misky,
zalejeme vodou/mlékem (tak aby bylo o něco více tekutiny než vloček),
přidáme rozmačkaný banán a promícháme,
dáme asi na 1 minutu do mikrovlnky
a pak už jen přidáme ovoce dle libosti, já přidala borůvky a ještě mandle (protože ty prostě zbožňuju)

A můžeme podávat :)
Super rychlá a chutná snídaně


First of all I'd like to apologize for my inactivity here on this blog. Even if it's not that bad, I still feel sorry about it and I have compunction. I've had a lot of stuff to do with school. With examination period around the corner I don't see the future very pink but I hope I'll schedule it better.

Today I have a tip for breakfast for you. I'm obsessed with oatmeal, I can have it on multiple types and variations. It's simple, yet nutritious and it'll make you feel full for a long time. And I made it for myself and eat in bed today.

RECIPE:
oats (about a handful) put into a bowl,
add some water/milk ( so there is more of the fluid than the oats),
add mashed banana and stir it,
put it in the microwave for about 1 minute
and then just add some fruits you like, I added blueberries and also almonds (because I just love them)

And we can serve :)
Super quick and delicious breakfast

Máte nějaké super tipy, co přidat do ovesné kaše? Nebo znáte jiný způsob jak zpracovat ovesné vločky?

OATMEAL SMOOTHIE

15. dubna 2015 v 9:44 | Evulina
Dneska jsem se rozhodla pro smoothie k snídani. A takové snídaňové smoothie musí být pořádně vydatné. To tedy je, což Vám bude jasné hned jak uvidíte všechny ingredience. A navíc je i lahodné. Mmmm ještě teď při psaní tohoto článku, si na něm pochutnávám.

Ingredience:
-ovesné vločky (já použila mix i s ořechy a rozinkami)
-slunečnicová semínka
-mandle
-mrkev
-listový špenát
-maliny
-borůvky
-šťáva z citronu
-med
-řecký jogurt
-grepový džus (+voda)
-třtinový cukr (volitelný)
-led (volitelný)

Je v podstatě na každém, kolik čeho si do smoothie dá. Záleží na chuti a požadovaném množství. Vločky jsem měla se semínky a mandlemi v misce, jak je vidět na fotce. Medu jsem dala lžíci, třtinového cukru také a musím říct, že to bohatě stačilo. Borůvek a malin asi tak po hrsti a řeckého jogurtu zhruba 3 lžíce. Ke sklenici džusu jsem později přilila ještě trochu vody, aby bylo smoothie více tekuté. Z tohoto mého množství nakonec vznikl asi litr smoothie. Takže mi bohatě vystačí na snídani i svačinu.


S mixérem jsem postupovala tak, že nejprve jsem namlela na jemno všechna semínka s vločkami, poté jsem přidala všechny další suroviny (kromě džusu, vody a jogurtu) a znovu mixovala. Vnikla hmota, která se po přidání džusu, vody a jogurtu chvilkou mixování rozředila.

Pokud taky nemáte Macon Jar a chcete, aby smoothie vypadalo hezky a dalo se i pěkně uzavřené skladovat v lednici, použijte zavařovačku!


A co vy? Máte rádi smoothies? Jaký je Váš nejoblíbenější? Nebo máte radši slané snídaně?


3. dubna 2015

3. dubna 2015 v 7:30 | Evulina
Ahoj všichniii. Na tenhle dortík mám tak trošku patent :D Né kecám. Recept na korpus mám od mamky. A ten zbytek jsem si tak nějak dodala podle svého a podle toho, co mi chutná. A já naprosto zbožňuji maliny, takže ty tam musely být. Ale teď už přímo k celému receptu.


Na korpus:

4 vejce
200 g cukru-krystal
200 g hladké mouky
1 vanilkový cukr
1 prášek do pečiva
100 ml vody
100 ml oleje


Na náplň + vrch:

rybízová marmeláda (může bý i jiná, ale já mám tuhle nejrači)
pařížská šlehačka 400 ml
vlašské ořechy
maliny (mražené či čerstvé)
kousky hořké čokolády
mandle

Nejprve si připravíme těsto. Smícháme vejce s cukrem. Poté postupně přidáváme ostatní ingrediened až vznikne těsto. To nalejeme do dortové formy a pečeme na 150-175°C cca 30 min. Poté zkoušíme pomocí špejle, zda je i uvnitř korpus upečený. Pokud je špejle po vytažení suchá, je hotovo.

Necháme korpus chvíli vychladnout. Poté si ho rozpůlíme pomocí dlouhého tenkého nože. První vrstvu si potřeme marmeládou. Pomocí šlehače si vyšleháme pařížskou šlehačku a polovinu navrstvíme na marmeládu. Poté přiklopíme druhou vrstvou korpusu. Tu také potřeme marmeládou i šlehačkou a pak už jen zdobíme. Nasekanými ořechy, malinami, hoblinkami hořké čokolády a mandlemi.

P.S. Pokud máme maliny mražené, dáme do mikrovlnky na režim rozmrazování (1-2 min).

Následně už stačí dát na několik hodin do ledničky, aby šlehačka trochu více zpevnila a celý dort se uležel. Je skvěle osvěžující. Rybízová marmeláda a maliny mu dodávají na kyselosti, která vyvažuje sladkost. Určitě si na něm pochutnají ti, co až tak nemusí sladké dezerty, jako já. Ať Vám chutná.28. března 2015

28. března 2015 v 13:03 | Evulina
Dnešní článek jsem se rozhodla věnovat kokosovému oleji, protože jeho využití a blahodárné účinky jsou téměř nekonečné a já chci tuto zprávu šíři dál a ještě dál.

Takže kokosový olej, který vidíte výše na obrázku u nás seženete v drogeriích DM. Tam jsem ho našla já.
Je to BIO kokosový olej PURITY VISION® pochází z čisté oblasti tropických ostrovů a mořského pobřeží. Zralé plody jsou ručně zpracovány tradiční metodou lisování za studena. Jedině tak si olej uchovává potřebné vitaminy a antioxidační látky.

Toto je napsané přímo na balení. A teď už na co všechno se dá použít.

Mugcake

23. března 2015 v 8:38 | Evulina
Dneska přicházím s novinkou (alespoň pro mě) a tou je MUGCAKE.

INGREDIENCE
- 50 g ovesných vloček
- hrst lesního ovoce (či 1 jablko, banán, v podstatě jakékoli ovoce)
- 1 lžíce medu
- 2 lžíce kokosu
- 1 lžička skořice
- trocha mléka

Vše smícháme, díky medu mi to ručně moc nešlo, tak jsem to šoupla do mixéru.
Poté hodíme do misky a do mikrovlnky na 2,5 min. Vyklopíme na talíř a dále ozdobíme podle svého.
Já použila bílý jogurt, kokos, rozdrcenné mandle a vysokoprocentní čokoládu.


Úspěšný start do nového týdne všem
♥ Evulina

Smoothie Time

21. března 2015 v 9:39 | Evulina
K snídani nebo svačině mám snad ze všeho nejrači Smoooothie :) :D ... jop

Smoothie z lesního ovoce

-zmražené lesní ovoce (cca 150-200 g)
-banán
-2 lžíce ovocného sirupu (já měla brusinkový)
-pár listů špenátu
-0,5 l vody

A takhle vypadá..


Hezký den všem
♥ Evulina

Hlavní zásady zdravého života

20. března 2015 v 12:55 | Evulina
Zde sesumíruju pár základních zásad, kterýma se tak nějak řídím.
Jde o celé tělo, o celkovou flexibilitu a o to, že bychom svému tělu měli dopřávat to, co si zaslouží a po čem prahne, aby nás pak odměnilo pocitem, že jsme nejlepší a dokážeme všechno, co chceme. Což je taky absolutní pravda.

1) PÍT
Vypijte alespoň 2 l vody denně ! Voda pročišťuje celý organismus. Pleť, kůži, buňky. Všechno. Pokud pijeme celé dny jen coca-colu, kafe nebo třeba slazené čaje typu Nestea a podobně, tak je to fakt špatný. Dávame svojemu tělu jen samý cukry a téměř žádný živiny. A naše tělo pak jede z hodiny na hodinu.
Další možnost je, že nepijeme vůbec. Nevím upřímně, co je horší.
Voda je nedílnou součástí života a jakmile si jednou zvyknete ji pít. Už nic jiného chtít pít nebudete.
Skvělé je vypít ihned po probuzení alespoň sklenici vody (s citronem). To nastartuje a probudí celý váš organismus a buňky, které jsou po dlouhé noci dehydrované a potřebují doplnit tekutiny. Ještě lepší variantou je dát si po ránu teplou vodu, ale já preferuju studenou variantu.

2) JÍST ZDRAVĚ
Velmi důležitý bod. Jednou za čas si dopřejte své oblíbené jídlo a pořádně si ho vychutnejte (např. 1x za týden) , ale jinak dbejte na to, co jíte. Měli bychom sami se sebou zacházet jak nejlépe umíme. A naše tělo samo o sobě nic neprovedlo, abychom se k němu chovali špatně a nedopřáli mu všechno to, co tak potřebuje. Všechny důležité živiny a vitamíny a minerály. Je dobré si zapisovat vše co jíte a kdy. To vám zlepší orientaci. Já se snažím jíst v intervalech po 3-4 hodinách. Na to, co by jednotlivé porce měly obsahovat atd. se těšte v dalších článcích. Sem by se nám to nevešlo :)

3) CVIČIT
Bereme cvičení jako ukrutná muka ďábla, ale jakmile to jednou zkusíte a opravdu při nějakém workoutu téměř vypustíte duši, ale budete vědět, že jste "TO DALI", ihned se vám do toho příště bude víc chtít. Je dobrý si ze cvičení udělat jednu z hlavních priorit, kterou prostě obden (či častěji) děláme. A jakmile vydržíte aspoň měsíc, už se vám nebude chtít přestat. Stane se z toho zvyk a něco, co máte fakt rádi. Co vás dělá silnějšími, krásnějšími, sebevědomějšími. Díky čemu máte větší výdrž, díky čemu si odnesete z krámu 10 kilo mouky a nedělá vám to žádný problém.
Já když můžu, tak cvičím ráno po snídani. Je to podle mě ten nejlepší čas, protože jste plni energie a když skončíte máte úžasný pocit, že už jste ten den něco dokázali. A taky že jo.

4) PROTAHOVAT SE
Důležitý bod. Před i pocvičení se alespoň trochu protáhnout a 1-2x týdně tomu věnovat víc času. Protahování může být ze začátku nepříjemné, hlavně v určitých částech těla. Ale když vydržíme, naše tělo se postupem času krásně uvolní, už nebudeme mít tak ztuhlá záda a zkrácené šlachy. Budeme jakoby volní. Berte protahování jako pomalé vysvlékání z kukly či klubání ze skořápky. Musíme nejdříve pomalu a opatrně, ale nakonci se budeme moci úžasně volně a rovně nadechnout.

♥ Evulina

Lívance s ovocem

19. března 2015 v 9:52 | Evulina
Dneska ráno jsem vůbec nevěděla, co k snídani a tak jsem mrkla na instagram na "FIT_RECEPTY" a hledala. Našla jsem okouzlující lívanečky. Všechno potřebný (není toho moc) jsem doma našla a tak jsem šla na to.

Tady je recept :)

cca na 7 lívanečků/palačinek

1/2 hrnku ovesných vloček
1 odměrka Vašeho proteinu (já nahradila 1/4 hrnku celozr. mouky)
1/2 lžičky kypřícího prášku
1 bílek (nebo celé vejce, záleží na Vás)
4 polévkové lžíce bílého jogurtu
1 polévková lžíce mléka

Vločky si v mixéru "nameleme" na mouku. Suché ingredience smícháme spolu, poté přidáme mokré. Necháme cca 3-5 min odstát a můžeme smažit na pánvičce (nejlépe na kokosovém oleji).

Dále se fantazii meze nekladou. Já jsem své lívanečky namazala rybízovou marmeládou či medem, sypala skořicí, musli, mandlemi a hlavně jsem přidala bobulovité ovoce. Jsou delikatesní a navíc lahodí i oku.
Myslím, že budou výborné na jakýkoliv způsob.
Umím si je představit i s javorovým sirupem a banány posypané nastrouhanou čokoládou. Mmmňam :)

A tady je výsledek :)


♥ Evulina

P.S. Zde je odkaz na mou inspiraci : https://instagram.com/FIT_RECEPTY/

Workouty na rozjezd

22. února 2015 v 8:00 | Evulina
Nejsem nijak extrémně obézní člověk. To vůbec ne. Ale řekněme, že po Vánocích jsem si řekla : "A dost! Takhle už to dál nejde, jinak za chvíli budeš mít 100 kg a vypadat jako slonice."

A tak jsem si dala předsevzetí a řekla si, že tentokrát žádný výmluvy a budu cvičit každý den. Nakonec to bylo tak 5 dní v týdnu, ale i tak si myslím, že úspěch s ohledem na to, jakou mají novoroční předsevzetí pověst. K tomu všemu jsem si dala ještě další veliké předsevzetí a to _Přestat kouřit_, což se Vám musím pochlubit, stále držím.

Dneska jsem se rozhodla Vám sem dát menší přehled videí, která mi pomohla s tou základní změnou a s pomocí kterých jsem se prokousávala těmi nejhoršími začátky. Spolu s tímhle doporučím i další cvičení, která mi pomohla v minulosti, protože tohle není poprvé, co jsem se dala na podobnou dráhu. Ovšem tentokrát si to hodlám udržet.

I kdyby jen z jediného důvodu. Což je... Dělá Vám to neskutečně dobře! Jak samozřejmě fyzicky, tak hlavně psychicky. Ale je k tomu třeba hlavně výdrž. Když si jednoho dne zacvičíte, pak se v ten den cítíte opravdu dobře, ale pokud už dalších 14 dní či měsíc neděláte nic, tak Vám to do života žádný dlouhodobý dobrý pocit nepřinese. Jedině výdrží a tím, že postavíte cvičení opravdu do popředí a stane se to jednou z Vašich priorit, jedině tak docílíte dlouhodobého dobrého pocitu ze sebe sama a dlouhodobého fyzického zlepšení.

Budete se cítit silnější. Krásnější. Sebevědomější. Najednou Vám nebude dělat potíž vzít těch 10 kg zlevněného cukru do náruče, protože jste si zrovna nevzali košík. Najednou vyběhnete schody a ani se nezadýcháte. Při uklízení budete cítit zatínání nově nabytého svalstva a nebude Vám nic činit potíž. Budete mít mnohem více energie. A i proto doporučuji cvičit ráno. Neskutečně se tím nabijete do nadcházejícího dne. Ihned se budete cítit dobře, že už jste v ten den něčeho dosáhli a zvýší se i pravděpodobnost, že druhý den znovu brzy vstanete a půjdete si zacvičit. A jakmile to uděláte alespoň 14 dní po sobě (klidně i s nějakými těmi pár odpočinkovými dny), tak se z toho stane návyk a vy budete čím dál tím silnější a budete se cítit čím dál tím líp a každé další ráno se Vám bude vstávat ke cvičení lehčeji. Až se na to, věřte nebo ne, budete i těšit.

Poté zjistíte, že když k té vší Vaší snaze přidáte ještě správnou stravu, což je vlastně 70% úspěchu, půjde všechno mnohem rychleji a vy se budete cítit ještě o 100% lépe. Ale o tomhle tento článek vlastně být neměl.

Takže tady jsou ta videa, se kterými jsem začínala a která mohu doporučit. Jinak samozřejmě najdete cvičení a workouty i popsané nebo nakreslené, ale já osobně mám radši formu videí, kdy se někdo přímo snaží se mnou, povzbuzuje mě a je takovým mým soukromým trenérem :)
Tímto jsem začínala, když mi bylo kolem 18 let a můžu jedině doporučit. Každý level se cvičí 10 dní, s tím, že s každým dalším levlem se postupně přitvrzuje. Nejlepší je napsat si někam na papír čísla 1-30 a každý den si odškrtávat. Rozhodně to motivuje.

Také mám na YouTube přímo složku s videi, nazvanou "cviceni" a dám Vám sem na ni odkaz. Je tam většina workoutů, které jsem cvičila. A budu tam přidávat všechny další, keré budu cvičit v budoucnu a které mi budpu připadat super. Takže se těšte a průběžně tuto složku sledujte. Tady je :)A nakonec rozhodně doporučuju následující kanál, který jsem objevila teprve nedávno. Cvičitelkou je suprová holčina, se kterou se cvičí jedna báseň a její workouty jsou zábavné, ale zároveň je to i výzva a je jich široký výběr. Tady je.Doufám, že se Vám tento článek líbil a mějte hezký den. Sportu ZDAR ! :D

♥ Evulina
 
 

Reklama

Rubriky